Wind of Luck

Gra, której akcja toczy się na morzu. Mechanika jest podobna do tej z World of Tank czy War Thunder, lecz zamiast czołgów czy samolotów mamy różnego rodzaju łodzie, statki i inne jednostki pływające z okresu sprzed kilku wieków.

Wind of Luck to gra mmorpg, w której na samym początku będziesz posiadał najsłabsze okręty z drzewek: Karaibskiego, Śródziemnomorskiego i Azjatyckiego. Okręty są określone przez tiery, a jest ich 9. Podczas walki zdobywasz punkty doświadczenia i złoto, które pozwolą Ci odblokować nowe technologie na drzewku tierów. W konsekwencji będziesz mógł zakupić co raz lepsze statki.

Gra jest typową symulacją - nie ma tu żadnego celownika co sprawia, że trafienie przeciwnika jest niezwykle trudne, zwłaszcza w początkowej fazie gdy nie mamy jeszcze doświadczenia. Dodatkowo każdy okręt jest inny - posiada różną liczbę dział, liczebność załogi, wytrzymałość, zwrotność i co bardzo ważne parametr siły ognia, a także maksymalną prędkość, którą może rozwinąć.

Wind of Luck to gra, która korzysta ze sprawdzonej mechaniki, a fakt iż w bitwach uczestniczą okręty sprzed kilku wieków może sprawić, że gra odniesie spory sukces i przypadnie do gustu nie tylko fanom pirackich klimatów.

 

Ważne!
W przypadku problemów z aktywacją konta - nie klikaj w link aktywacyjny ale skopiuj go i wklej do paska przeglądarki. Zwróć uwagę, że na końcu linka występuje gwiazdka.