Rise of Mythos

Przeglądarkowa gra mmorpg, z turową walką, która przypomina rozgrywkę typową dla gier karcianych. Tworzysz bohatera i zasilasz jego armię wojskiem, które jest reprezentowane przez karty.

Rise of Mythos to gra przeglądarkowa ze studia 101xp specjalizującego się w tworzeniu fabularnych gier mmorpg. Na swoim koncie mają takie hity jak Legion Śmierci czy tez Zew Smoka.

rise of mythos

Podobnie jak w innych grach tego typu tworzysz bohatera i otrzymujesz miasto, którym możesz zarządzać, a także z poziomu, którego ulepszych broń, zrekrutujesz armię, a także przyjmiesz questy. To co ciekawe w Rise of Mythos to sposób walki. W innych produkcjach tego producenta często polegała ona na obserwowaniu starcia z perspektywy trzeciej osoby.

W Rise of Mythos masz ogromny wpływ na przebieg bitwy. Wystawiasz karty postaci, a także magii. Karty postaci posiadają punkty życia, a także punkty ataki. Dodatkow istnieją jednostki, które walczą lepiej na dystans lub takie, które specjalizują się w walce w zwarciu.

Jednostki poruszają się w kierunku wrogiego bohatera aby zadać mu śmiertelne ciosy. Przeciwnicy co turę wystawiają karty, które ścierają się ze sobą na polu bitwy, chcąc obronić własnego bohatera i jednocześnie zniszczyć wroga.

Rise of Mythos to solidna gra przeglądarkowa z ładną grafiką i nieco monotonną muzyką. Na szczęście możemy ją w każdej chwili wyłączyć.