Nosgoth

Gra, w której dołączasz do wielkiej wojny Wampirów i Ludzi. Dobra oprawa graficzna, ciekawe animacje i dużo zabawy z rozgrywki. Gra wymaga połączenie z kontem Steam.

Nosgoth to darmowa gra, którą możesz pobrać za pośrednictwem konta Steam. Po wejściu do gry będziesz mógł wziąć udział w dwóch trybach rozgrywki. Są to tryby 4 na 4 dla początkujących graczy oraz 4 na 4 dla bardziej zaawansowanych. Kolejne tryby możesz odblokować grając sukcesywnie w grę.

nosghoth

Jako gracz będziesz mógł opowiedzieć się po jednej ze stron - ludzi lub wampirów. Dodatkowo każda z tych ras posiada swoje unikalne klasy. Zaczynając grę będziesz mógł korzystać z dwóch pierwszych klas, a dwie pozostałe odblokujesz w trakcie gry. 

Owe rasy ludzkie w Nosgoth to: Hunter, Alchemist, Scout i Prophet. Jeśli chodzi o wampirów to są to: Reaver, Tyrant, Sentinel i Deceiver. Swoją postać możesz ulepszać na wiele sposobów - wykupując np, perki, boostery czy po prostu inwestując w lepszą broń.

nosgoth postac

Po pojawieniu się w świecie gry Nosgoth zaczyna się wielkie polowanie. Rasa ludzka posiada specjalne bronie, które są skuteczne przeciwko wampirom, mogą np. unieruchomić go przy pomocy kuszy i liny. Z kolei wampiry po zabiciu człowieka mogą pożywić się jego krwią i zregenerować swoje punkty życia.