Mafia Battle

Dołączasz do świata pełnego gangsterów i starasz się wspiąć jak najwyżej w mafijnej hierarchii. Do tego celu będziesz musiał posunąć się do wielu niecnych czynów i podstępków.

Mafia Battle to przeglądarkowa gra mafijna, w której podejmiesz wiele działań takich jak kradzieże, produkcja i dystrybucja narkotyków czy nawet eliminacja innych graczy. Cel jest jeden - mieć jak najwięcej forsy.

mafia battle

Swoją przygodę z Mafia Battle rozpoczniesz od małych napadów, które pozwolą Ci wyszkolić się w tej sztuce i następnie podjąć się ataków na większe cele. Dodatkowo dorobć możesz się również na kradzieży samochodów, grze w kasynie czy też produkcji narkotyków. Warto też wspomnieć o grupowym napadzie, który musisz przygotować wraz z innymi graczami.

Możesz inwestować w takie miejsca jak szpital czy fabryka amunicji. Ten pierwszy budynek pozwoli Ci szybciej regenerować rany, z kolei amunicja przyda się do napadów na innych graczy. 

mafia battle

W Mafia Battle istnieje mnóstwo wyzwań, za które dostaniesz nagrody, ciekawy jest też aspekt przynależności do mafijnej rodziny. Jest to coś w rodzaju gildi lub klanu, znanych z innych gier.