Gry przeglądarkowe strategiczne

Poniżej znajdziesz przeglądarkowe gry stategiczne. Stworzyłem tę selekcję aby ułatwić Ci wyszukiwanie gier. W zakładce Kategorie znajdziesz inne kategorie gier. Skupiając się jednak na grach strategicznych, poniżej znajdziesz popularne i solidne produkcje. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

W poniższe przeglądarkowe gry strategiczne możesz grać bezpośrenio na naszym portalu. Zachęcamy również do założenia konta na portalu. Jeśli to zrobisz będziesz mógł następnie dodać nowych znajomych, z którymi będziesz mógł utrzymywać korespondencje. Co ciekawe grając w dowolną grę przeglądarkową będziesz mógł pisać ze swoim znajomym na prywatnym czacie.

Jeśli nie chcesz zakładać konta to nic nie stoi na przeszkodzie abyś korzystał z innych opcji serwisu. Możesz grać we wszystkie gry przeglądarkowe, pisać na czacie głównym portalu, a także na czacie gry. Jednak w takiej sytuacji zamiast nicku Twoim podpisem będzie adres ip.

W poniższych grach cel jest zazwyczaj jeden - zarządzasz osadą, rozbudowujesz ją, tworzysz wojska, atakujesz wrogów i bronisz się przed najazdami nieprzyjaciół.