Gry o pociągach

W tym artykulę przedstawię solidne gry o pociągach - jeśli szukasz prostych gier online to niestety nie znajdziesz ich w tym miejscu gdyż mam zamiar stworzyć listę prawdziwych porządnych produkcji, które zachwycą każdego amatora pociągów i kolei. Nie ukrywam, że w dniu pisania artykułu nie znam wielu takich gier, ale mam nadzieję, że podacie swoje propozycję w komentarzach i będę mógł wzbogacić ten artykuł o kolejne wartościowe produkcje.

Rail Nation - Ekonomiczna gra przeglądrkowa, która polega na takim zarządzaniu przewozani kolejowymi aby zyski były jak największe. Ciekawym aspektem jest możliwość gry w trybie multiplayer, który tworzy konkurencję i tym samym wolny rynek. 

W grze kupujesz nowe maszyny, rozwijasz dworce kolejowe, a także kładziesz tory, którymi połączysz różne miasta. Przewożąc towary otrzymujesz wynagrodzenie, które możesz wykorzystać na wiele róznych sposobów, a najważniejszym z nich są inwestycje.

Zagraj w Rail Nation

 rail nation

Railroad Tycoon - Seria gier Railroad sięga jeszcze komputerów Atari, ale jak widać przetrwała przez wiele lat o czym świadczą nowe części tej bardzo ciekawej produkcji. W grze istnieje wiele rodzajów pociągów, które możemy nabyć, wiele map, wiele miast i przeróżnych lokacji, które tylko czekają aby położyć na nich szyny i wypuścić pociągi, które mogą przynieść nam fortunę - zwłaszcza, że akcja toczy się w czasach dzikiego kapitalizmu.

W grze zmienia się koniunktura i pojawiają się wydarzenia historyczne takie jak wojny światowe. Ty jako kapitalista możesz to świetnie wykorzystać nastawiając się na transport bronii czy też przewóz armii.

railroad tycoon

A jakie są Twoje ulubione gry o pociągach? Napisz w komentarzu.