Gry o czołgach

World of Tanks i War Thunder na morzu? Mamy grę o podobnej mechanice, w której możesz walczyć statkami! - kliknij

Jeśli tu jesteś to zapewne szukasz ciekawej gry o czołgach. Na poniższej liście przedstawię najlepsze gry z tej kategorii. 

World of Tanks - Gra, która polega na bitwach czołgów. Na przeciw siebie stają dwie drużyny - wygra ta, która pierwsza wyeliminuje wszystkie pojazdy wroga lub przejmie i utrzyma bazę przeciwnika. Gra jest darmowa i całkowicie spolszczona. Czołgi, które znajdują się w grze pochodzą z okresu XX wieku - głównie z czasów II wojny światowej. W grze zostały oddane również czołgi, które były tylko prototypami i nigdy nie wzięły udziału w walce. Doskonałym przykładem jest legendarny Maus, który swoimi rozmiaramy kilkukrotnie przekraczał rozmiary niektórych czołgów.

Graj za darmo w World of Tanks

world of tanks flagi

Graj za darmo w War Thunder

War Thunder - Główny konkurent World of Tanks, chociaż powstał nieco później, a w pierwotnej wersji można było walczyć tylko samolotami to na dzień dzisiejszy po tym jak do świata gry zostały wprowadzone czołgi, zaczął zyskiwać swoich żelaznych zwolenników. Dzisiaj są dwa obozy graczy, którzy przerzucają się argumentami, która z tych gier jest lepsza. War Thunder jest bardziej realistyczną grą od WoTa z racji tego, że nie ma w nim podświetleń tak jak w WoT. To sprawia, że gracze mogą starać się kamuflować z otoczeniem, a istotną rolę będzie odgrywać wprawne oko, które rozpozna czołg przeciwnika. 

war thunder czołgi