Gry gangsterskie

W tym artykulę opiszę znane mi gry gangsterskie. Przy okazji już na samym początku polecę jedną z nich gdyż prawdopodobnie najwięcej osób czytających ten artykuł będzie zainteresowana zagraniem w darmową gangsterską grę, w którą dodatkowo można rywalizować z innymi graczami. Co to za gra? Opis poniżej.

Maffia Battle (zagraj) - Prawdopodobnie najlepsza gangsterska gra w przeglądarce. Możesz w niej napadać na ludzi i innych graczy, możesz kraść auta i wystawiać je w swoim lewym salonie. Możesz zająć się produkcją i handlem narkotykami. Oprócz napadaów i handlu masz szansę wzbogacić się w kasynie. 

gry gangsterskie

Mafia Battle została wyposażona w kilka mini gier takich jak: koło fortuny, więcej czy mniej, black jack, ruletka czy też jackpot. Grając w kasynie możesz szybko się wzbogacić lub szybko wszystko stracić. Tak czy siak jest to mniej ryzykowne niż napady, gdyż za te drugie łatwo trafić do aresztu.

W grze możesz rozwijać także swoje budynki, tj szpital, drukarnia brudnych pieniędzy, fabryka amunicji itp. Po ukończeniu okresu ochronnego będziesz musiał obronić swoją dzielnicę przed innymi gangsterami. Zrobisz to inwestując w oprychów i broń.

Inną ciekawą grą gangsterską jest Mafia Game. Niestety gra już lata świetności ma za sobą i gra w nią już niewiele wiernych fanów.

Jeśli chodzi o gry płatne to szczególnie polecamy serię Mafia i Gta.