Fishao

Tworzysz postać rybaka i wyruszasz do pięknej krainy, pełnej rzek. W rzekach łowisz przeróżne okazy. Zdobywasz lepsze wędki, zakładasz różne przynęty i szukasz miejsc, w których złapiesz najpiękniejsze okazy.

fishao

Fishao to gra przeglądarkowa z piękną kolorową grafiką, w którą możesz zagrać wraz z przyjaciółmi. Możecie wspólnie wędkować i prześcigać się w okazach, które uda się wam złowić. Wraz z ilością złowionych ryb otrzymasz punkty doświadczenia, które zwiększą poziom twojego rybaka. Wzrost poziomu oznacza, że używać możesz co raz lepszego sprzętu, a co za tym idzie - łowic co raz większe ryby.

W grze do wykonania jest wiele zadań. Fishao posiada swoją własną encyklopedię ryb - są ich setki. Jako gracz możesz spróbować zdobyć każdy z tych okazów, co zostanie uwiecznione w twojej encyklopedii. 

Warto wspomnieć również o oprawie dźwiękowej, muzyka jest przyjemna, ale jak wszystko po jakimś czasie może się znudzić. Po wyłączeniu muzyki możesz słuchać przeróżnych odgłosów, które pochodzą z krainy Fishao - jeśli one również ci się znudzą możesz je w kazdej chwili wyłączyć.