Fiesta Online

Gra mmorpg o charakterze fantasy i z grafiką anime. Wybierasz jedną z 6 dostępnych klas postaci i przemierzając świat gry ulepszasz swoją postać, wykonujesz misję, a także poznajesz nowych znajomych.

Fiesta Online to dosyć typowa gra mmorpg jednakże powinna przypaść do gustu fanom gatunku, którzy po prostu szukają czegoś nowego, w co jeszcze nie grali. 

fiesta online

Dostępne postacie w Fiesta Online to zachowując oryginalną pisownie: fighter, mage, cleric, trickster, archer i crusader. Są to zatem dosyć typowe klasy postaci. Każda z nich zawiera unikalne skille, które można podzielić na aktywne, pasywne, a także alchemiczne. 

Fiesta zawiera dosyć unikalny system skilli, który pozwala na bardzo szczegółowe i indywidualne rozwijanie postaci. Dla przykładu gracz może zwiększyć moc skilla, zmniejszyć koszt many skilla lub skrócić czas jego przeładowania. To sprawia, że na serwerze ciężko będzie znaleźć dwie takie same postacie - mimo podobnego poziomu, ekwipunku i klasy. 

Warto jeszcze dodać, żę w grze jest 115 poziomów, można posiadać własny dom, a także wziąć ślub. Ponadto bardzo interesujące są walki gildii oraz turnieje.