Ciekawostki w Skyrim

Skyrim jest tak niezwykle rozbudowaną grą, że zwiedzenie całego świata i porozmawianie z każdym jest praktycznie niemożliwe. W grze istnieje wiele ciekawostek, o których zapewne nie każdy słyszał. W tym artykulę przedstawię listę tricków, które znam lub o których słyszałem. Chętnie powiększę ją o kolejne ciekawostki o ile podzielicie się nimi w komentarzach.

skyrim smok

1) Możesz zabić każdego bez konsekwencji o ile zostaniesz zaatakowany pierwszy. Możesz zrobić to podając ofierze truciznę szału. Jeśli NPC będzie nieśmiertelny możesz walczyć z nim cały czas i podnosić swoje umiejętności bez obawy, że zostaniesz zaatakowany przez strażników.

2) Możesz poślubić właścicielkę sklepu. Dzięki temu będzie oddawać Ci swoje pieniądze.

3) Towary w sklepie odnawiają się co 48 godzin. Możesz jednak zabić właściciela sklepu i zrobić reloga. Po ponownym zalogowaniu właściciel będzie żył i będzie posiadał nowe towary.

4) Gotowanie w grze jest często niedoceniane przez graczy, ale w praktyce produkty mogą dawać ogromne bonusy i powodować wielką przewagę nad przeciwnikiem.

5) Używając jednocześnie alchemii, kowalstwa i zaklinania możesz stworzyć broń i zbroje, które będą posiadać ogromne statystyki.

6) Po całkowitym wyczerpaniu paska energii, przestaje się ładować na kilka sekund, dlatego warto nie dopuszczać do takiej sytuacji.

7) Składniki alchemiczne, które można kupić w sklepie pozwalają na sporządzanie cennych mikstur. Tanie składniki połączone ze sobą mogą być sprzedane kilkukrotnie drożej w postaci mikstur.

skyrim szkielet smoka

 Znasz jeszcze coś ciekawego o czym warto wspomnieć? Daj znać w komentarzu.