Arena Mody

Tworzysz swoją modelkę wybierając kształt jej oczu i ust, a także fryzurę oraz karnację. Następnie pojawiasz się w świecie celebrytów, w którym przyjdzie Ci rywalizować o miano najpopularniejszej.

arena mody

Arena Mody to prawdziwa gratka dla dziewczyn interesujących się modą. Oprócz tego, że masz wpływ na wygląd swojej postaci poprzez jej wykreowanie, możesz także odwiedzać galerie w celu zakupu nowych ubrań.

Gra polega na rozwoju swojej postaci. Uroda i dobry wygląd to nie wszystko. Liczy się również dobry styl, a także cechy typu kreatywność, hojność, a nawet bycie w związku z chłopakiem, który jest dobrą partią.

W Arenie Mody możesz odwiedzać również wiele innych miejsc, jak np. Wesołe Miasteczko, Sklep Zoologiczny, Salon Piękności itp. Najważniejszym aspektem gry wydaje się jednak stawanie do pojedynków z innymi osobami grającymi w grę. Podczas takiego pojedynku pod uwagę brane są wszystkie cechy modelek.

arena mody

Arena Mody to gra, którą polecamy szczególnie dziewczynom, tym bardziej jeśli interesujesz się modą i życiem celebrytów. Kto wie, może to właśnie Twoja modelka pojawi się na pierwszej stronie popularnego czasopisma.