Heroes Online

Posiadasz bohatera, którego stale ulepszasz, a także wyposażasz go w nowe przedmioty. Ponadto kompletujesz armię, która towarzyszy ci w eksploracji mapy. W świecie gry spotkasz wielu przeciwników, z którymi podejmiesz walkę. Ta przebiega turowo na różnych mapach. Istotne jest strategiczne manewrowanie przeciwnika.

heroes online

Heroes Online to przeniesienie kultowej serii gier Might and Magic do okien przeglądarek. Gra została jednak wykonana w technologii java co sprawia, że zarówno grafika jak i sterowanie praktycznie niczym nie różni się od gry komputerowej. 

Rozgrywka wygląda tak, że poruszasz się bohaterem po mapie, na której możesz spotkać wielu przeciwników. Na mapie możesz znaleźć również przedmioty, a także złoto i drewno. W grze posiadasz także swoje miasto, które dostarcza Ci żołnierzy i złoto. 

Możliwa jest rozbudowa miasta, do której będziesz potrzebował wspomnianego wcześniej drewna. Walka jest turowa, w każdej turze możesz przesuować swoje jednostki, a także atakować - o ile wrogie stworzenia znajdują się w zasięgu ataku. 

Gra jest bardzo wciągająca i wróżę jej wysokie miejsce pośród przeglądarkowych produkcji.